Zdravé nehty jsou naší vizitkou

SALON NEHTÍK

Po - Pá 8.00 - 19:00
So -10:00-18:00
Ne - žavzeno

Konĕvova 63, Praha 3
IČ: 75971003

775 974 243
recepce +420 608456460
pedikuraana@gmail.com


www.kvalitnimanikurapedikura.cz

Prodlužování řas pro neodolatelně svůdný pohled

Mějte pohled tak svůdný a uhrančivý, až se bude mužům tajit dech! Nechte si prodloužit řasy v Kosmetickém salonu na Žižkově, a už se ráno nemusíte zdržovat s nanášením řasenky. Řasy budou krásně upravené, dlouhé a sexy hned po probuzení. Prodloužení každé jednotlivé řasy je zaručenou cestou ke zdůraznění vaší krásy. 

  • rozjasněte svůj pohled díky krásně dlouhým řasám
  • buďte atraktivní a sebevědomá celý den
  • zvýrazněte přirozenou linii řas 
  • staňte se nejobdivovanější ženou každého večírku

Stejně jako manikúra, pedikúra nebo depilace, tak i prodloužení řas z vás učiní ženu, která působí sebejistě upraveně a přitažlivě.

Dlouhé řasy - profesionálně v kosmetickém salonu - Praha 3

Prodlužování řas je šetrná procedura, která přináší každé ženě úžasné výsledky již během necelých  dvou hodin. Řasovou aplikaci zvolíme s ohledem na přirozený stav vašich řas, tvar oka a také podle příležitosti, na kterou se připravujete. Poradíme vám, jak správně vybrat délku, sílu i oblouk řas pro přirozený look. Na vaše přání doplníme i barevné řasy, oblíbené zejména pro večerní společenské akce. Neváhejte a objednejte se na prodloužení řas již dnes! Buďte ještě krásnější a podtrhněte svůj trendy look pomocí fantasticky dlouhých řas!

Pokud se sama chcete přihlásit do kurzu a nechat se vyškolit profesionály, zavolejte nám a staňte se specialistkou v oboru kosmetické procedury prodlužování řas.