Zdravé nehty jsou naší vizitkou

SALON NEHTÍK

Po - Pá 8.00 - 19:00
So -10:00-18:00
Ne - žavzeno

Konĕvova 63, Praha 3
IČ: 75971003

775 974 243
recepce +420 608456460
pedikuraana@gmail.com


www.kvalitnimanikurapedikura.cz

Eva Liba, manažerka: Precizní manikúra a svlékací Striplac od Alessandra za bezkonkurenční cenu

Kosmetický salon Beauty school na Vinohradech jsem objevila před dvěma roky na internetu, když jsem se rozhodla, že je na čase přenechat péči o své ruce a nehty profesionálům. Hledala jsem manikérské služby, které nabízejí kvalitní servis, krátkou objednací lhůtu a adresu v centru Prahy. K Aně chodím od té doby pravidelně na manikúru a lakování nehtů Striplacem od značky Alessandro a její služby si nemohu vynachválit. Ana je maximálně pečlivá, vždy vyšla vstříc mým leckdy i náročným požadavkům na lakování, a cena je narozdíl od ostatních salonů nesrovnatelně nižší. I po dvou letech jsem po každé návštěvě stejně spokojená jako na začátku, Ana je detailistka, její práce je vždy precizní, lakování dokonalé a tím pádem mi také vydrží mnohem déle než uvádí samotný výrobce Striplacu. Nehty jsou navíc silnější, zdravé, nádherně lesklé a vždy upravené. Pokud hledáte šikovnou a milou manikérku, která používá patentovanou technologii od Alessandra, mohu vám Anu a její Kosmetický salon jedině doporučit.

 

Jana Fauknerová, manažerka obchodu: Pedikúru od Any mohu jedině doporučit

Anu jsem našla úplnou náhodou asi před rokem přes slevový portál a od té doby k ní chodím pravidelně na mediciální přístrojovou pedikúru. Tento typ suché pedikúry byl pro mě úplnou novinkou, ale jsem z ní nadšená, a teď už bych rozhodně neměnila. Momentálně řeším problém se zarůstajícími palci na nohou a Ana mi nabídla řešení pomocí inteligentní špony COMBIped®.  Dozvěděla jsme se, že tato nehtová špona je speciálně určená pro zarostlé a deformované nehty. Jedna strana špony se zasouvá pod okraj zarostlého nehtu a druhý konec se nalepí na druhou stranu nehtu.  Špona pak podporuje přirozený růst nehtů, takže se zbavíte zarůstajících či deformovaných nehtů. Pedikérka Ana je opravdová profesionálka a odborník, který vám vždy dobře poradí. Ana mi dokonce ještě vždy smskou připomene, že se máme sejít a tento luxusní servis mi kvůli časové vytíženosti maximálně vyhovuje. Její Kosmetický salon na Vinohradech vám můžu vřele doporučit, protože sama jsem s jejími službami stoprocentně spokojená.

 

Jana Dvořáková, asistentka: Gelové nehty vyřešily můj problém s lámavostí

Již půl roku nosím gelové nehty pro zpevnění svých slabých nehtů a musím říct, že se cítím nesmírně dobře a mnohem sebevědoměji v práci i v soukromé sféře. Gelové nehty jsem si nechala udělat v Kosmetickém salonu na Žižkově u paní manikérky Any, na kterou jsem dostala doporučení od kolegyně z firmy. Od té doby ji navštívím vždy jednou za měsíc na doplnění gelu a lakování a jinak se o své nehty nemusím absolutně starat. A to je pro mě velká úleva. Ruce mám stále upravené, nehty se mi netřepí, nelámou a vypadají naprosto přirozeně. Mohu s nimi sportovat, psát na počítači, mýt nádobí a vše bez problémů. Navíc můžu mít nehty vytvarované přesně podle svého vkusu a lak mi na nich vydrží mnohem déle než dříve a bez jakéhokoliv nevzhledného oprýskání. Pokud hledáte alternativu na léto, chcete pomoci svým slabým nehtům či jen toužíte po dlouhých mandlových nehtech za skvělou cenu, určitě doporučuji navštívit Anin kosmetický salon na Praze 3.

 

Kateřina Krátká, seniorka: Na medicinální přístrojovou pedikúru nedám dopustit

Vynikající manikérku a pedikérku Anu mi doporučila má dcera, která k ní pravidelně chodila a stále chodí na manikúru i pedikúru. Když jsem zhruba před třemi hledala rychlé ošetření kuřích ok, Ana mi okamžitě vyšla vstříc a objednala mě hned na druhý den. Ošetření jsem se zprvu bála, ale bylo to naprosto zbytečné, celý proces proběhl zcela bezbolestně a v profesionálním duchu. Od té doby chodím na pedikúru pravidelně a hlavně ráda. Je to pro mě příjemná hodina a půl odpočinku zejména díky medicinální přístrojové pedikúře, kterou Ana používá. Už bych rozhodně neměnila, díky suché přístrojové pedikúře jsem se zbavila nežádoucí plísně na nohou, rozpraskaných pat i bolestivých otlaků. Ana navíc dbá na přísné dodržování nadstandardních dezinfekčních a sterilizačních podmínek, ke kterým přispívá i samotná suchá přístrojová pedikúra, která probíhá bez namáčení, pouze obrušuje vaši kůži, takže se nemusíte bát skalpelu, ani jiných ostrých nástrojů, narušující povrch kůže. Kromě standardního ošetření kůže a nehtů doporučuji zakončit příjemnou proceduru ještě příjemnější masáží chodidel. A rozhodně budete odcházet s pocitem, že jsou vaše nohy lehké, jako nikdy před tím.